Kahta FM


Oy: 2 Toplam oylayan: 1
Kahta FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kahta FM, Adıyaman'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Bununla beraber Kahta FM, Adıyaman'dan karasal yayın yapmaktadır. Aynı zamanda bölge halkı tarafından en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir.

Kahta FM'in karasal yayınının konumundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi Adıyaman ve çevresinde bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinde kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Kahta FM'in yayın içeriği karma müziklerden oluştuğu için ülkemizdeki hemen hemen herkese hitap eden bir akışa sahiptir.


Adıyaman'ın sesi; Kahta FM

Kahta FM, Adıyaman'ın en köklü radyolarından bir tanesidir. 1994 senesinde kurulmuş olan radyo kanalı günümüze kadar kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmüştür. Kahta FM Adıyaman'da karışık müzik dinlemek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli müzikleri dinleyicilerine sunmaktadır.

Kahta FM'in Adıyaman'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Adıyaman'da Kahta FM dinlemek için 96.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kahta FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Kahta FM'in mobil uygulaması sayesinde istediğiniz yerden Kahta FM'e erişebilirsiniz.

  • Telefon:(416) 7257136
  • Web:http://kahtafm.com/
  • Adres:Girne Mah. Mustafa Kemal Cad. 8 nolu Sokak Kat:3 No:3 Kahta / Adıyaman / 02400 / Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/Kahtafm/
  • Twitter:https://twitter.com/kahtafm
  • Benzer Aramalar:Kahta FM