Kafa Radyo


Oy: 3.5 Toplam oylayan: 1
Kafa Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kafa Radyo, Radyoland grubunda bulunan radyo kanallarından bir tanesidir. 13 Şubat 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan radyo kanalı geçmişte yayıncılık yapmış olan çok tecrübeli yayıncılardan oluşan bir ekibe sahiptir. Show Radyo'dan ayrılan Nihat Sırdar, Güçlü Mete, Zeki Kayahan Coşkun gibi isimler bu ekibin başında gelmektedir.

Kafa Radyo her ne kadar yayınlarına yeni başlamış olsa da radyoculuk konusunda oldukça iddialıdır. Radyoculuk konusunda uzun süre deneyimli olan radyo yayıncılarının yanında Kafa dergisi yazarlarından olan İlber OrtaylıSunay AkınVedat MilorCandaş Tolga Işık ve Zafer Algöz gibi Türkiye'nin çok değerli kişileri de bu radyo kanalında yer almaktadır. Bu isimlerden de anlaşılacağı üzere her kesime hitap eden bir yayın hayatına sahiptir.Türkiye'nin En Kafa Radyosu

Genel olarak yayınlarında Türkçe pop ve slow müzik yayını yapan radyo kanalı çok büyük bir kitleye hitap etmektedir. Her kesimden insanın yayınlara katıldığı radyo kanalı tecrübeli isimleri sayesinde kısa süre içerisinde çok sayıda insana ulaşmıştır. Tüm gün boyunca kesintisiz şekilde süren yayınları tüm Türkiye'den dinlenmektedir.

Kafa Radyo Türkiye'nin hemen hemen her yerinde karasal yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Turksat üzerinden uydu yayını da bulunmaktadır. İstanbul'da 89.60 frekansında yayın yapan radyo kanalının diğer frekanslarını web sitesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kafa Radyoyu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyoland uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden Kafa Radyoya erişebilirsiniz.

  • Telefon:0216 680 2800
  • Web:http://www.kafaradyo.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/KafaRadyo/
  • Twitter:https://www.facebook.com/KafaRadyo/
  • Benzer Aramalar:Kafa Radyo