Joy Lounge


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Joy Lounge

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Joy Lounge, Karnaval gurubunda yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Bilindiği üzere ülkemizde radyoculuk konusunda Karnaval gurubunun kalitesini üst seviyelerdedir. Farklı tarzdaki radyoları sayesinde her kesime hitap eden yayınlara sahiptir. Çok sayıda radyo kanalını bünyesinde barındıran Karnaval grubu radyoculuğu yaşatmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Joy Lounge yayın içeriği olarak genelde jazz ve klasik müzik yayını yapmaktadır. Ülkemizde jazz müziğe ve klasik müziğe çok fazla talep olmasa da bu müziklerden keyif alan kişilerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Jazz müzik genelde gitar, klavye, davul gibi görmeye alışık olduğumuz müzik aletlerini barındırsa da daha çok kendine özgü olan saksafon gibi enstrümanlarla öne çıkan bir müzik tarzıdır.


Jazz'ın adresi Joy Lounge

Joy Lounge tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Yayınlarında paylaşılan şarkılar, tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle hazırlanmaktadır. Bu konu hakkında deneyimli ve bilgili kişilerin seçtiği şarkılar ile en kaliteli müzikleri dinleyicileriyle sunmaktadır. Jazz ve klasik müzik severler için çok uygun olan bir radyo kanalı olarak yayınlarını sürdürmektedir.

Joy Lounge radyosu herhangi bir karasal yayına ve frekansa sahip değildir, ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Joy Lounge radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Karnaval grubunun web sitesinden radyoda paylaşılan son 10 şarkıya da ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde Karnaval uygulamasını kullanarak Joy Lounge radyosuna kolayca erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/joylounge
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Benzer Aramalar:Joy Lounge