Joy FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Joy FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Joy Fm


Pop ya da rock ve jazz ile birlikte Latin şarkılarının en romantik esintilerini bünyesinde bulunduran ve dinleyicilerine her gün bu konuda güzel bir resital sunan Joy Radyo ile siz de birbirinden duygusal parçaları bu sayede dinleyebilmektesiniz. Bilindiği üzere Türk müzik dünyasında dünden bugüne harika aşk şarkıları yapılmış durumda ve bunların bazılarını belli bir zaman sonra unutabiliyoruz.

İşte unutulmaya yüz tutmuş bütün aşk şarkılarını ve en yine yapılmış olan aşk şarkılarını bu kaliteli radyo bünyesinde dinleyerek harika bir zaman geçirebilir ve duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Duygu dolu şarkıları bir araya toplayan ve bunları gün içerisinde farklı saatlerde veren Joy FM bünyesinde, üstelik bu alanda tecrübe sahibi ve sevilen birçok da DJ bulunmaktadır. Onların yaptıkları radyo programları adına en güzel şarkıları da bu programlarda dinleyebilir ve romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Bütün aşk şarkıları burada

İstanbul kökenli olan ve kuruluş yeri İstanbul olan Joy FM  bünyesinde özellikle daha çok entelektüel müzik türlerinin en harika ve içten aşk şarkıları verilmektedir. Birbirinden güzel sözlerin yer aldığı bu kaliteli radyo kanalı bünyesinde siz de en güzel şarkıları keyif içerisinde dinleyebilir, içten bir gün yaşayabilirsiniz. Duygusal aşk şarkıları hayatımızın bir parçasıdır ve onlara hayatımızın belirli dönemlerinde ihtiyaç duyarız. O yüzden siz de bu tür zamanlarda güzel bir parça ile en duygulu anlar yaşamak istediğinizde bu radyoyu açabilirsiniz. Üstelik radyo bünyesinde gündüzleri, dinleyicilerin sıkılmaması için en hareketli ve neşeli parçalar da çalmakta ve dinleyiciler birbirinden güzel aşk şarkılarının yanı sıra eğlenceli şarkılar eşliğinde de güzel bir gün geçirme olanağı sunulmaktadır.

En özel şarkı esintileri

Hafif ve kafa dinlendirici jazz ve Latin şarkılarının en güzel örneklerini de yine canlı radyo dinle hizmeti ile Joy FM’de bulabilirsiniz. Başka hiçbir radyoda bulamayacağınız bu dal şarkılar ile ister gündüz ister gece en kaliteli müzikleri, harika müzik enstrümanları eşliğinde dinleyebilir ve ruhunuzun okşanmasına izin verebilirsiniz. Bunun için ise radyoya her yerden ulaşma şansı bulabilirsiniz. Sadece bir internet bağlantısı bünyesinde Joy FM en kaliteli şarkıları ile sizleri bekliyor.

Joy FM, İstanbul'da yayın yapmaktadır. İstanbul'da radyo alıcınızı 100.6 frekansına ayarlayarak Joy FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz. Eğer internet üzerinden Joy FM dinlemek istiyorsanız web sitemizi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Joy FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Frekanslar:ANKARA 106.5 İSTANBUL 100.6 İZMİR 97.7
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/joyfm
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/JoyFm/
  • Benzer Aramalar:joy türk fm, joy fm akustik ,joy fm frekans, joy fm top 40, joy fm şarkı listesi, voyage fm