İstanbulun Sesi


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
İstanbulun Sesi

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

İstanbul'un sesi radyosu adından anlaşılacağı üzere İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. İstanbul'daki dinleyicilere hitap etmek için kurulmuş olan radyo kanalı güçlü vericileri sayesinde tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmektedir. Genel yayın akışı her ne kadar karışık olsa da büyük bir kısmı arabesk müzik ve slow müziklerden oluşmaktadır. Dolayısıyla arabesk yayını yapan bir radyo kanalı olarak nitelendirmekte bir sorun olmayacaktır. 

Arabesk müzik ülkemizde çok dinlenen bir tarzdır. Bu müzik tarzının konusu genel olarak aşk, keder ve dert içermektedir. Psikolojik olarak zor zamanlar geçirilen dönemlerde bir ilaç olarak kullanıldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu müzik türü 1950'li senelerden itibaren popülerleşmeye başlamıştır. 


Marmara bölgesinin arabesk müziği 

İstanbul'un sesi FM tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde oldukça kaliteli yayınlar sunmaktadır. Bununla beraber kullanılan teknolojik ekipmanlar ile de ses kalitesi olarak oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Marmara Bölgesinde 91.8 frekansında yayın yapan bu kanalın hitap ettiği en büyük bölge İstanbul'dur. İstanbul'da bulunan dinleyiciler ise keyifle İstanbul'un Sesi FM'i takip ediyor. 

Dinleyicilerin yayını takip etmek için oldukça fazla seçeneği bulunuyor. Bunların en başında tabi ki frekans yayını geliyor. Yukarı da bahsettiğimiz gibi Marmara Bölgesinde 91.8 frekansını kullanarak İstanbul'un Sesi FM'i dinleyebilirsiniz. Bununla beraber Turksat üzerinden de yayınları bulunmaktadır. Bir diğer seçenek olarak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve İstanbul'un Sesi FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 (212) 488 62 03
  • Web:www.istanbulunsesi.com.tr
  • Adres:5. Etap Uğur İş Merkezi No:33 Kat:1 Başakşehir / İSTANBUL
  • Facebook:www.facebook.com/istanbulunsesiradyosu/
  • Twitter:www.twitter.com/istanbulunsesi
  • Benzer Aramalar:istanbulun sesi dinle