İstanbul FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
İstanbul FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
İstanbul Fm

Kuruluşu adından da anlaşılacağı üzere İstanbul’a dayanan bu kaliteli radyo bünyesinde 24 saat kesintisiz bir müzik dinletisi sunulmaktadır. Her ne kadar bütün müzik türlerini bünyesinde bulundursa ve yayına verse de, yine de bir gün içerisinde en çok pop şarkı türüne yer veren bu kaliteli radyo bünyesinde, aynı zamanda bu alanda işi iyi bilen birçok tecrübeli DJ bulunmaktadır.

Pop şarkı konusunda ise belirli aralıklar ile yabancı pop şarkılara da radyo bünyesinde yer veriliyor olsa da yine de bu konuda daha çok Türk pop şarkılarına yer verildiğini söylemek gerekmektedir. Birbirinden kaliteli pop şarkılarının gün içerisinde çalındığı radyo bünyesinde, en çok dinlenen yetenekli şarkıcıların şarkılarına yer verilmekte ve en hit parçalar radyo bünyesinde kulakların pasını silmektedir. Uzun yıllardır yayın hayatını sürdüren İstanbul FM, her yerden rahat bir şekilde site üzerinden kanala giriş yapılarak dinleme fırsatı yakalanabilir.

Kaliteli bir pop radyosu

Günümüz en çok sevilen pop şarkıcıların en güzel şarkıları eşliğinde güzel programlar bu radyo bünyesinde yapılmaktadır. Hoş sohbetler eşliğinde en güzel şarkılar dinlenebilir ve üstelik birbirinden farklı şarkı türleri de yine eski ya da yeni şarkılar karışık bir şekilde bulunabilmektedir. Bunlar arasında özellikle 90’ların en güzel pop şarkıları günün belirli zamanlarında radyo bünyesinde verilmekte ve bu da kaliteli bir yayın olarak dinleyicilere keyifli bir vakit geçirtmektedir. Sevdiğiniz tüm şarkılar için radyo dinle ve sen de günü, ruhunu rahatlatarak geçir. İstediğiniz her yerden bu kaliteli radyoya site bünyesinde giriş yapma olanağı yakalayabilirsiniz.

Her yerde müzik keyfi

Müzik keyfi özellikle iş yerlerinin en vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ayrıca  iş çıkışı ya da gün içerisinde her hangi bir araçta iseniz, trafikte müzik dinlemek ayrı bir keyif verir. O yüzden en doğru tercih bu kaliteli radyodur ve günü stresini atmak ve birbirinden güzel şarkılar eşliğinde günü çok daha güzel bir hale getirmek istiyorsanız  o zaman bu kaliteli pop radyosu tüm dinleyicilerini bekliyor. Yetenekli ve tecrübeli DJ’ler bünyesinde pop şarkılarına istediğiniz her yerden doymuş olacaksınız.

İstanbul FM'in sağladığı karasal yayın hizmeti sayesinde İstanbul'da 88.6 frekansını kullanarak canlı olarak İstanbul FM'i takip edebilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak İstanbul FM'i dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamalar sayesinde akıllı telefonunuzu üzerinden istediğiniz yerden İstanbul FM'e erişebilirsiniz. 


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 220 96 88
  • Web:www.istanbulfm.com.tr
  • Adres:Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cd. No:45 Famas İş Merkezi A Blok K: 3
  • Facebook:https://www.facebook.com/istanbulfmonline
  • Twitter:https://twitter.com/istanbulfm886
  • Benzer Aramalar:istanbul fm slow, istanbul fm top 40, istanbul fm iletişim, istanbul fm frekans, istanbul fm top 20, istanbul fm radyo frekansları, istanbul fm neden çekmiyor, çamlıca fm istanbul,