İstanbul FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
İstanbul FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

İstanbul FM 25 senedir yayın yapan bir radyo kanalıdır. Adından da anlaşılacağı üzere merkezi İstanbul'da olan bir radyo kanalıdır. Köklü bir tarihe sahip olduğu için tecrübeli bir ekibe sahip radyo kanalıdır. İstanbul FM'de emek veren bu tecrübeli kişiler sayesinde de oldukça kaliteli işler ortaya çıkmaktadır. Böylece dinleyici sayıları da oldukça fazladır ve her geçen gün artmaktadır.

Çok eski zamanlardan beri radyo yayını yapan bu radyo kanalı genel olarak pop müzik paylaşımı yapmaktadır. Kesintisiz olarak pop müzik dinlemek için iyi bir seçenektir. Başarılı radyocuyulardan oluşan kadrosu popüler olan ve yeni çıkan pop müziklerin listesini özenle hazırlamaktadır. Kaliteli yayın imkanı sunan bu radyo kanalı sayesinde dinleyiciler de memnun olmaktadır.


Sen de İstanbul FM dinle, iş stresin azalsın, yaşam enerjin artsın.

İstanbul FM köklü bir radyo kanalı olduğu için frekans yayınına da sahiptir. İstanbul çevresinde 88.6 frekansında yayın yapan radyo kanalının bazı illerde de frekans yayını bulunmaktadır.Bursa'da 97.4, Balıkesir'de 97.6, İzmit'de 105.7, Tekirdağ'da ve Sakarya'da 88.6 frekansından İstanbul FM'i canlı olarak takip ederek en iyi pop müziklere ulaşmak oldukça kolaydır.

Yukarıda belirttiğimiz frekansları uygun bölgelerde FM alıcı vasıtasıyla canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ancak diğer bölgelerde kalan illerin de üzülmesine gerek yok, çünkü İstanbul FM'i internet olan her yerden canlı olarak takip edebilirsiniz. İstanbul FM canlı radyo dinlemek için sitemizi kullanabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama üzerinden de İstanbul FM'e erişmek çok kolaydır.

  • Telefon: 0212 220 96 88
  • Web:https://www.istanbulfm.com.tr/
  • Adres:Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cd. No:45 Famas İş Merkezi A Blok K: 3 D:7-8 Şişli – İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/istanbulfmoffical/
  • Twitter:https://twitter.com/istanbulfm886
  • Benzer Aramalar:istanbul fm dinle, istanbul fm, canli radyo dinle