İsra FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
İsra FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

İsra FM, Konya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı yayın içeriği dini yayınlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda Konya bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölgenin en çok dinlene radyo kanallarından bir tanesidir.

İsra FM Konya'da karasal yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi Konya ve çevresinde yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Konya haricindeki bölgelerden de takip edilebilir. Bunun yanında ilahi ve dini sohbetler dinlemek isteyenler için İsra FM en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

İsra FM gün içerisinde düzenlediği programlarla kalitesini ortaya koymaktadır. Tasavvufi yayınlar yaparak dinleyicilerini bilgilendirmeyi hedefleyen radyo kanalı aynı zamanda en iyi ilahileri dinleyicilerine sunmaktadır. Dini radyolar arasında en kaliteli içeriğe sahip olan radyolardan bir tanesidir. İsra FM her geçen gün yayınlarının kalitesini arttırmaktadır.


İsra FM; Konya'nın radyosu

İsra FM yayınlarında "Halkın Hakka Yürüyüşü" sloganını kullanmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı en kaliteli içerikleri dinleyicisine sunmaktadır. Günün farklı saatlerinde farklı tarzdaki programlarıyla yayın çeşitliliğini arttırmayı başarmış olan bir radyo kanalıdır.

İsra FM'in yayıncıları da oldukça profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Gün içerisinde Tefsir Sohbeti, Sohbetler, Ezgiler, Mealli Hatim, Bant Tiyatrosu, Kavramlar, Hadis Sohbeti, Hadis Pınarı, Resulullahın Hayatı, Riyazüs Salihin ve Meal gibi yayınlara yer veren radyo kanalı aynı zamanda en kaliteli ilahileri de sunmaktadır. Radyoda yayınlanan ilahiler tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerinin beğenisine sunulmaktadır.

İsra FM'in teknik ekibi de işini oldukça iyi yapmaktadır. Tüm Konya'ya karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesini dinleyicilerine sunmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal yayın üzerinden sunduğu hem de internet üzerinden sunduğu yayınları kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

İsra FM'in Konya'da karasal yayın hizmeti verdiğinden bahsetmiştik. Konya bölgesinde İsra FM dinlemek için 106.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak İsra FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden İsra FM'i dinleyebilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0332 2368266
  • Web:https://www.israfm.com
  • Adres:BABALIK MAHALLESİ KEMERLİ CADDESİ KEMERLİ İŞ MERKEZİ A.BLOK 808 SELÇUKLU/KONYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/pages/category/Radio-Station/İsra-Fm-829840747029141/
  • Benzer Aramalar:İsra FM