İmbat FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
İmbat FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

İmbat FM oldukça eski bir radyo kanalıdır. 1992 senesinde radyo yayınların popürleşmesiyle beraber kurulmuş bir radyo kanaldır ve o günden beri yayınlarını sürdürmektedir. İzmir'de yaşayan iki arkadaşın müzik tarzlarını yansıtmak üzere kurduğu bir radyo kanalıdır. İmbat FM, Kordon Medya grubunun bir parçası olmuştur. Genel olarak arabesk yayını yapan bir radyo kanalıdır.

İmbat FM Ege bölgesinde en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda internet üzerinden yayınlarını sürdüren kanal böylece tüm Türkiye'ye yayın yapma imkanı sağlamıştır. İzmir'in yerel radyosu olan İmbat FM 90.0 frekansından yayınlarını sürdürmektedir. Arabesk müzik yayını yapan radyo kanalı gün içerisinde kesintisiz yayınlarını devam ettirmektedir.


Tam 90 İmbat FM

İzmir'de yayın hayatına başlayan İmbat FM daha sonrasında Ege'nin neredeyse tamamına yayılmıştır. Örneğin; Aydın’da 91.40, Denizli’de 92.80, Manisa 89.90, Muğla 89.80 frekanslarında yayınlarını sürdürmektedir. Tüm Türkiye'de arabesk müzik çok sevildiği için büyük bir kitle İmbat FM'i severek takip etmektedir. Tecrübeli ekibi sayesinde kaliteli yayınlarıyla dikkat çekmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Ege bölgesinin büyük bir kısmında İmbat FM karasal yayın yapmaktadır. Ancak merkezi İzmir'dir ve İzmir bölgesinde 90.0 frekansında yayınlarını sürdürmektedir. Bunun haricinde canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak İmbat FM'i takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerde İmbat FM'e ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 232 162 54 56
  • Web:www.imbatfm.com
  • Adres:Kamil Tunca Blv. No:47 Çamdibi-Bornova/İzmir
  • Facebook:https://www.facebook.com/İmbat-Fm-506352579449957/
  • Twitter:https://twitter.com/imbatfm1
  • Benzer Aramalar:imbat fm