İmaj FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
İmaj FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

İmaj FM, Erzurum'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın hizmeti sunan radyo kanalının genel yayın içeriği arabesk müzik tarzında ilerlemektedir. Aynı zamanda İmaj FM'in Erzurum genelinde karasal yayını bulunmaktadır ve bölge halkı tarafından en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir.

Erzurum'da karasal yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi Erzurum'da bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yaptığı yayınları sayesinde Erzurum haricindeki bölgelerde de dinlenebilmektedir. Arabesk müzik konusunda en kaliteli şarkıları sunan radyo kanalı kendi alanındaki en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Arabesk müziğin genel olarak konusu aşk, keder ve dert gibi temalardan oluşmaktadır. Ülkemizde oldukça fazla takipçiye sahip olan arabesk müzik ülkemize ait olan bir tarzdır. Aynı zamanda ülkemizde bu tarzda eserler sunan çok değerli sanatçılar bulunmaktadır. Arabesk müzik daha çok psikolojik olarak zor durumlardayken tercih edilmektedir.


Erzurum'un Radyosu; İmaj FM

İmaj FM 1999 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Halil Aksakal tarafından kurulan radyo kanalında çok sayıda radyocu yetiştirilmiştir. Kurulduğu günden bu yana yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdüren radyo kanalı her zaman için en iyi seçeneklerden bir tanesi olmayı da başardı. Karasal yayınının yanına 2008-2009 senesinde Turksat 3A'da yayın yapmaktadır.

İmaj FM'de günün farklı saatlerinde farklı radyo yayınlarına yer verilmektedir. Tüm gün boyunca yapılan yayınlarında işinde oldukça profesyonel olan radyocularla beraber hoş sohbetlere ve kaliteli müziklere eşlik edebilirsiniz. Bunun yanında radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyonun teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Tüm Erzurum'a karasal yayın imkanı sunan radyo kanalında aynı zamanda ses kalitesinin en üst seviyede olması için çalışılmaktadır. Aynı zamanda hem internet üzerinden hem de karasal yayın üzerinden kesintisiz ve donmadan yayın imkanı sağlamaktadır.

İmaj FM'in Erzurum'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Erzurum'da İmaj FM dinlemek için 95.8 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak İmaj FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden İmaj FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0442 234 12 12
  • Adres: Kuloğlu Mahallesi Aliravi Caddesi Şimşek İş merkezi Kat: 4 Yakutiye/ERZURUM
  • Benzer Aramalar:İmaj FM