Hür FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Hür FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Hür FM, Sakarya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği dini yayınlardan oluşmaktadır. Hür FM aynı zamanda Sakarya'da karasal yayın yapan ve bu bölgede sevilerek dinlenen tasavvufi yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayını Sakarya'da yer aldığı en büyük dinleyici kitlesi Sakarya ve çevresinde bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyadan erişim sağlanabilmektedir. Dini bir yayın akışına sahip olan Hür FM'de milli ve manevi değerlere önem verilerek düzenlenen programlar yer almaktadır.


Sakarya'nın Tasavvufi Radyosu; Hür FM

Hür FM, kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Yayınlarında ilahi, dini program, ayetler, Kuran'ı Kerim dinletisi gibi programlarla yayın içeriğini çeşitlendirmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan yayın içeriğiyle dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmaktadır.

Hür FM'in Sakarya'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Sakarya ve çevresinde Hür FM dinlemek için 92.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Hür FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuza mobil uygulama yükleyerek istediğiniz yerden anında Hür FM'in canlı yayınına erişebilirsiniz.

  • Telefon:(0264) 278 80 03
  • Web:www.hurfm.com
  • Adres:Semerciler Mahallesi, Çark Cad./çınar Sok. Biler Apt. No:1 D:1, 54100 Adapazarı/Sakarya (Adapazarı)
  • Facebook:https://www.facebook.com/hurfm/
  • Twitter:https://twitter.com/hurfm
  • Benzer Aramalar:Hür FM