Hoş FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Hoş FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bu radyo istasyonu çalışmamaktadır.


Hoş FM, Bursa'da yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yayınlarında genel olarak Türkçe pop müzik, slow müzik paylaşımı yapmaktadır. Bunun yanında Türkçe pop müziklerin remixlerini de Hoş FM'de dinleyebilirsiniz. Hoş FM'in en büyük özelliklerinden bir tanesi reklamsız yayın yapmasıdır. Reklamsız müziğe imza atan ilk radyolardan bir tanesidir.

Hoş FM yakın zaman içerisinde İstanbul bölgesinde karasal yayın yapmayı hedeflemektedir, ancak böyle bir şey gerçekleştiği zaman frekans üzerinden dinleyen dinleyiciler için yayınlarda reklamlar olacak. İnternet dinleyicileri ise reklamsız yayınları dinlemeye devam edecek. Tüm gün boyunca kesintisiz pop müzik ve remix müziğin keyfini sürmek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.


Türkçe remix pop müziğin adresi Hoş FM

Ülkemizde en çok dinlenen tarzlardan bir tanesi şüphesiz ki pop müziktir. Hoş FM ise bu müzik tarzını farklılaştırarak dinleyicilerine sunmaktadır. 2010 senesinden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdüren radyo kanalı en kaliteli şarkıları radyoda paylaşmaktadır. Bunun yanında tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesi paylaşılmaktadır.

Hoş FM'in henüz bir karasal yayını olmadığından bahsettik, ancak kısa zaman içerisinde karasal yayına geçmelerini geçmelerini bekliyoruz. Canlı radyo dinlemek için ve Hoş FM'i canlı olarak takip etmek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bunun yanında Hoş FM'in mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden Hoş FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon: +90 536 892 31 18
  • Web:http://www.hosfm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/hosfm
  • Twitter:https://twitter.com/hosfmcom
  • Benzer Aramalar:Hoş FM