Horoz FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Horoz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Horoz FM, Denizli'den yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Bölgenin en iyi radyolarından bir tanesi olan Horoz FM, tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Yayın tarzı olarak karışık tarzda müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda Denzili'ye karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Horoz FM'in yayın yaptığı bölge Denizli olduğu için en büyük dinleyici kitlesi de Ege'de bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Denizli haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında karışık tarzda müzik yayını yaptığı için hemen hemen her kesime hitap etmektedir.

Horoz FM uzun senelerden bu yana radyo yayını yaptığı için kaliteli içerik sunmaktadır. Dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilen radyo kanalı tüm gün boyunca müzik yayınlarıyla ve radyo programlarıyla yayın hizmeti vermektedir. Dinleyicilerin beğenisini oldukça önemseyen radyo kanalı kalitesinden ödün vermemektedir.


Horoz FM; Denizli'nin Radyosu

Horoz FM, Pamukkale'den yayın yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalında ağırlıklı olarak pop müzik paylaşımı yapılsa bile diğer tarzdaki müziklere de yer verilmektedir. Her ne kadar radyoculuk sektörü eski değerini kaybetmiş olsa bile Horoz FM büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir.

Horoz FM uzun sürelerdir radyo yayını yaptığı için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlardan da anlaşılacağı üzere kaliteli yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Horoz FM'in teknik ekibi de alanında oldukça iyi işler yapmaktadır. Denizli'nin büyük bir kısmına karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Bununla beraber hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Horoz FM'in Denizli'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Denizli bölgesinde Horoz FM dinlemek için 105.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Horoz FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Horoz FM dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0258 263 01 00
  • Web:http://www.horozmedya.com
  • Adres:Hacı Kaplanlar Mah. 887 Sok. No: 2 (Hürriyet İlköğretim Okulu Arkası) Pamukkale/ Denizli
  • Facebook:https://www.facebook.com/horozmedya
  • Twitter:https://twitter.com/medyahoroz
  • Benzer Aramalar:Horoz FM