Hit FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Hit FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Hit FM, Elazığ'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı ağırlıklı olarak Türkçe pop müzik tarzında yayın yapmaktadır. Elazığ'dan karasal yayın yapan Hit FM, bölgenin en çok dinlenen ve en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Karasal yayını Elazığ'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın hemen hemen her yerinden erişim sağlanabilmektedir. Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olan pop müzik tarzında yayın yapan Hit FM, pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Hit FM'in yayınlarında genellikle eski zamanlardan bugüne kadar popülerliğini korumuş olan şarkılara yer verilmektedir. Yani bir bakıma efsaneleşmiş olan şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır. .Eski zamanların en değerli parçalarını dinlemek için ve yeni Türkçe pop müziklerden haberdar olmak için Hit FM'i tercih edebilirsiniz.


Elazığ'nın radyosu; Hit FM

Hit FM, 1 Ocak senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Umut Medya grubunda yer alan radyo kanalı tüm hızıyla yayınlarını sürdürmektedir. Umut grubunda yer alan kuruluşlardan bazıları şunlardır; Radyo 2000, Müzikram Dergisi, Radyo Kırık Plaklar ve Form Ajansı.

Hit FM'in teknik ekibi de en iyi şekilde çalışmaktadır. Hem internetten hem de karasal yayın üzerinden yayın sunan radyo kanalı tüm Elazığ'a yayınlarını yetiştirmektedir. Aynı zamanda kesintisiz ve en iyi ses kalitesini sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda tarafsız ve saygılı bir yayın akışına sahiptir.

Hit FM'de yayın yapan radyo yayıncıları da işini oldukça iyi yapmaktadır. Profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesi dinleyicilere sunulmaktadır. Aynı zamanda gevezelik yapan radyo yayıncılarına da Hit FM'de yer verilmemektedir. Hit FM adını ise Türkçe popun hit müziklerinden esinlenerek almıştır.

Hit FM'in Elazığ'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Elazığ bölgesinde Hit FM dinlemek için 90.8 frekansını dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Hit FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Hit FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: (424) 236 49 71
  • Web:http://www.elazighitfm.com
  • Adres:İzzet Paşa Mah. Şehit Yüzbaşı Tahir Cad. Ozan Apt. No:14/8 Kat:4 Elazığ
  • Twitter:https://twitter.com/hitfmelazig
  • Benzer Aramalar:Hit FM