Hedef Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Hedef Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Hedef Radyo, Ankara'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir yayın akışı sunan radyo kanalı aynı zamanda bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında yer almaktadır. Ayrıca Ankara bölgesine karasal yayın hizmeti sunan Hedef Radyo tasavvufi yayınlara yer vermektedir.

Hedef Radyo Ankara'dan yayın yaptığı için en fazla dinleyici kitlesine bu bölgede ulaşmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca dini radyo dinlemek isteyenler için Hedef Radyo en iyi seçenekler arasında yer almaktadır.

Hedef Radyo Ankara'nın en eski radyolarından bir tanesidir. Radyoculuğun oldukça önemli bir iletişim aracı olduğunu savunan Hedef Radyo tüm gün boyunca yayın yapmaktadır. Gün içerisinde düzenlediği yayınlarında Kur'an-ı Kerim dinletisi, ilahi, hadis programları, toplumsal ve kültürel programlara yer vermektedir. Aynı zamanda gün içerisinde yaşanan gelişmeleri de dinleyicisiyle haber bültenlerinde paylaşmaktadır.


Hedef Radyo;Ankara'nın Radyosu

Hedef Radyo, 1993 senesinden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmayı başarmış olan bir radyo kanalıdır. İslami tarzda yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda aile yaşamı ve toplumsal olaylar hakkında da programlar düzenlemektedir. Bilginin paylaştıkça çoğalacağını destekleyen radyo kanalı gün içerisinde kesintisiz bir yayın akışı sunmaktadır.

Hedef Radyo 25 seneyi aşkın süredir radyoculuk sektöründe bulunduğu için oldukça deneyimli bir yayın ekibine sahiptir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan ilahileri profesyonel ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Hedef Radyo teknik anlamda da oldukça başarılıdır. Ankara'nın her kesimine karasal yayınını ulaştırmayı hedefleyen radyo kanalı aynı zamanda teknolojinin sıkı takipçisidir. Yayın stüdyolarını teknolojik ekipmanlarla donatan Hedef Radyo hem iyi bir ses kalitesi hem de sorunsuz ve kesintisiz bir yayın ulaştırmaktadır.

Hedef Radyo'nun Ankara'dan karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Ankara'da Hedef Radyo dinlemek için 91.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Hedef Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Hedef Radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0312 397 78 37- 38
  • Web:http://www.hedefradyo.com/
  • Adres:Işınlar Mahallesi İvedik Caddesi 66/1 Yenimahalle/ANKARA
  • Facebook:http://www.hedefradyo.com/HedefRadyo.FM91.8
  • Benzer Aramalar:Hedef Radyo