Hayatmix FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Hayatmix FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Hayatmix en başta sadece deneme için kurulmuş bir radyo kanalıydı, yani test için yayın yapılan bir radyo kanalı olarak kullanılmaktaydı. Test yayınlarında pop müzik yayını yapan bu radyo bir farklılık yaptı ve pop müziklerin remixlerini yayınlamaya başladı. Daha sonra bu durum dinleyicilerin hoşuna gitti ve kısa süre içerisinde oldukça büyük bir kitleye ulaşmayı başardı.

Hayatmix Çiğdem Medya tarafından kurulmuş bir radyo kanalıydı ve yukarıda belirttiğimiz gibi sadece test amaçlı kurulmuş bir sanal radyo kanalıydı. Hayatmix'in en büyük özelliklerinden bir tanesi reklamsız yayın yapması oldu. Yayınlar reklamsız olduğu için tam anlamıyla kesintisiz pop müziğin adresi Hayatmix oldu. Başka radyo kanalları Hayatmix'i taklit etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı.


Reklamsız Pop Müziğin Adresi

Hayatmix hiç beklemediği şekilde başarıyı yakaladı ve büyük bir kitleye ulaştı. Bu durumun farkına varınca Hayatmix Slow, Hayatmix Arabesk, Hayatmix Türkü, Hayatmix Türk sanat Müziği gibi radyo kanallarını da kurarak bunlardan da yayın yapmaya başladı ve böylece beklenmedik bir biçimde marka haline geldi ancak yayınlarında hala reklam verilmemektedir ve reklamsız olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Hayatmix sanal bir radyo kanalı olduğu için tahmin edeceğiniz üzere bir frekansa sahip değildir. Hayatmix'i canlı olarak takip etmek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Canlı radyo dinlemek için Hayatmix'in Android platformuna sunduğu mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz. Böylece dilediğiniz her yerde internetiniz olduğu sürece kolaylıkla Hayatmix'i canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:https://www.hayatmix.com/
  • Benzer Aramalar:hayatmix fm, hayatmix fm dinle