Hayal FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Hayal FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Hayal FM, merkezi Kayseri olan bir radyo kanalıdır. Sadece internet üzerinden yayın yapan Hayal FM yayın hayatına 2005 senesinden bu yana devam etmektedir. Genel içerik olarak arabesk ve fantezi müzik türünde yayın yapan radyo kanalı oldukça kaliteli işler çıkartıyor ve böylece dinleyici kitlesi büyüyor. Kalitesinden ödün vermek istemeyen radyo kanalı düzenli olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Ağırlıklı olarak arabesk müzik yayını yapılsa da ara ara Türk halk müziğine de yer veriliyor. Böylece daha büyük bir kitleyi kapsayan radyo kanalı farklı kişileri bir araya getirmiş oluyor. Özellikle de İç Anadolu bölgesinde sevilerek dinlenen radyo kanalında paylaşılacak olan şarkı listeleri özenle hazırlanıyor ve tecrübeli radyocular tarafından yayınlanıyor.


İç Anadolunun Sesi

Arabesk müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesidir. Aynı zamanda ülkemize özgü olan bir müzik türüdür. Arabesk müzik genel olarak yavaş tempoda ilerlerken, aşk keder, dert gibi konuları işlemektedir. Arabesk müziğin dinleyici kitlesi de oldukça büyük olduğu için arabesk müzik yayını yapan radyo kanallarının sayısı da artmaktadır ve Hayal FM bu radyo kanallarından bir tanesidir.

Hayal FM yazımızın başında bahsettiğimiz gibi herhangi bir radyo frekansına sahip değildir ve internet üzerinden dinlenmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Hayal FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Hayal FM'in mobil uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamayı kullanarak dilediğiniz yerde Hayal FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.hayalfm.org
  • Facebook:http://www.hayalfm.org
  • Twitter:https://twitter.com/HayalFM
  • Benzer Aramalar:hayal fm