Hatay Radyo Harman


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Hatay Radyo Harman

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Harman, Ankara'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel olarak yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Radyo Harman'ın yayın merkezi Ankara'da yer almaktadır ve bu bölgeden tüm Ankara'ya karasal yayın sunmaktadır.

Karasal yayınının Ankara'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Ankara haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Radyo Harman'ın yayın içeriği karışık tarzda olduğu için oldukça büyük bir kesime hitap etmektedir.

Tüm gün boyunca günün farklı saatlerinde farklı tarzlarda müzik sunan radyo kanalında Türk halk müziği, pop müzik, arabesk, türkü ve yöresel müzikler dinlemek mümkündür. Oldukça geniş bir yelpazeden yayın yapan radyo kanalının hitap ettiği kesim oldukça büyüktür. Özellikle Ankara bölgesi için en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.


Radyo Harman; Ankara'nın Sesi

Radyo Harman, kurulduğu günden bu yana büyük bir çalışmayla her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Radyo Harman dinleyicisini kalitesiyle kendisine bağlayarak bölgenin en iyi radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Hem türkü, hem pop müzik hem de farklı müzik tarzlarındaki yayınlarıyla her kesime hitap etmektedir.

Radyo Harman'da müzik yayınlarının yanında aynı zamanda şiir dinletilerine de yer verilmektedir. Radyo Harman'ın büyük bir disiplinle çalışmasıyla beraber dinleyici kitlesi de büyümektedir. Radyo Harman'ın profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesi sayesinde en kaliteli müzikleri Radyo Harman'da dinlemek mümkündür.

Radyo Harman'ın Ankara'da yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'da Radyo Harman dinlemek için 107.6 frekansını dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Harman'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Radyo Harman'ı dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

  • Telefon:(0312) 425 30 04
  • Web:http://www.harmanradyo.com.tr
  • Facebook:https://www.facebook.com/harmanradyo/
  • Twitter:https://twitter.com/harmanradyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Harman