Hatay Dost FM


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Hatay Dost FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Hatay Dost FM, Hatay'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Bölgeni nen sevilen radyolarından bir tanesi olan radyo kanalının yayın içeriği arabesk - fantezi tarzında ilerlemektedir. Aynı zamanda bölgede oldukça büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalı Hatay'a karasal yayın hizmeti vermektedir.

Dost FM'in yayın merkezi Hatay'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi burada yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Bununla beraber Dost FM arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Bilindiği gibi arabesk müzik ülkemizin en sevilen tarzlarından bir tanesidir. Genellikle teması aşk, keder ve dert üzerine olan müzik tarzı psikolojik olarak zor zamanlardayken dinlenmektedir. Bazıları içinse arabesk müzik bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Hatay Dost FM ise arabesk müzik dinlemek isteyenlerin en yakın dostlarından bir tanesidir.


Dost FM; Hatay'ın radyosu

Dost FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Radyoculuğa oldukça önem veren radyo kanalı bölgenin en sevilenlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Dost FM'de sadece arabesk müzik değil aynı zamanda radyo programları da düzenlenmektedir. Bu programlarda geleneklerimize ve Türkçe'mize gerekli olan özen gösterilmektedir.

Dost FM uzun senelerden bu yana yayın yapan bir radyo kanalı olduğu için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlardan da anlaşılacağı üzere kaliteden ödün vermemektedir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Dost FM'in teknik ekibi de alanında iyi işler ortaya koymaktadır. Hemen hemen tüm Hatay bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmaktadır. Aynı zamanda hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Dost FM'in Hatay'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Hatay'da Dost FM dinlemek için 90.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Dost FM'i dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Dost FM'in canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 326 214 37 37
  • Web:http://www.mazmanmedya.com/
  • Adres:Silahlı Kuvvetler Cad. Ümit Apt. No:21 Antakya/Hatay, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/hataydostfm/
  • Twitter:https://twitter.com/hataydostfm
  • Benzer Aramalar:Hatay Dost FM