Harbi Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Harbi Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Muğla'da uzun zamanlar boyunca 100.8 frekansında yayın yapan Dalaman FM, Eylül 2011 tarihinde yenilenen kadrosu, yayın politikası ve müzik tarzından sonra adını Harbi radyo olarak değiştirdi ve 102.8 frekansına taşındı. Böylece dinleyicisinin karşısına yeni bir radyo kanalı olarak çıktı. Tekrardan Muğla'da büyük bir kitleye karşı yayın yapmaya devam ediyor.

Radyo kanalı adını değiştirdikten sonra yayın tarzını da değiştirdi. Genel olarak arabesk ve fantezi müzik türünde paylaşım yapan radyo kanalı zaman zaman türkü, roman havası gibi yöresel müziklerde paylaşılıyor. Muğla'nın her kesimine hitap eden radyo kanalı bölgesinde en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olarak yayınlarına devam ediyor.


Halkın Radyosu

Başta Muğla olmak üzere tüm Türkiye üzerinde büyük bir kitleye ulaşmak isteyen radyo kanalı şimdilik daha çok Muğla, Aydın, Denizli gibi bölgelere hitap ediyor. Yayın ahlakı ve başarılı radyo yayıncıları sayesinde oldukça iyi işler ortaya koyan radyo kanalı her geçen gün kendisine bir şeyler katmaya devam ediyor. Radyo yayınlarının kalitesi arttıkça dinleyici sayısı da artmaya devam ediyor.

Harbi Radyo kanalını 102.8 frekansından Muğla çevresinde takip edebilirsiniz.Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Harbi Radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Harbi Radyo'nun mobil uygulamasını kullanarak dünyanın her yerinde dilediğiniz zaman Harbi Radyoyu canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 252 692 33 33
  • Web:www.harbiradyo.com
  • Adres:Merkez Mahallesi Hakkı Ege 2. Sokak No:22 DALAMAN/MUĞLA
  • Facebook:https://www.facebook.com/muglaharbiradyo/
  • Twitter:https://twitter.com/HarbiRadyoo
  • Benzer Aramalar:Harbi Radyo