Hadımköy Fm


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Hadımköy Fm

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Hadımköy FM 25 Temmuz 2018 senesinden beri yayın yapan bir radyo kanalıdır. O zamandan beri kesintisiz olarak yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Hadımköy FM hem dinleyicilerine hem de reklam verenlere oldukça değer vermektedir. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ve profesyonel araçları sayesinde kaliteli yayınlar sunan radyo kanalı arabesk yayınlarında da başarıyı yakalamış durumda.

Bilindiği gibi arabesk müzik ülkemizde çok fazla ilgi görmektedir. Her ne kadar genelde aşk, keder, dert gibi durumların içerisindeyken dinlense de oldukça büyük bir kitle düzenli olarak arabesk müzik dinlemektedir. Çünkü onlar için arabesk, bir müzik tarzı değil yaşam tarzı olmuştur. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan arabesk müziğin değeri Hadımköy FM gibi radyo kanallarında verilmektedir.


Bölgenin En Güçlü Sesi

Bölgenin en güçlü sesi olmayı kendine hedef olarak belirleyen Hadımköy FM, radyoculuk konusunda dünyada ki gelişmeleri sürekli takip ediyor ve en son trendleri kullanmayı amaçlıyor. Tecrübeli ekibi ve başarılı yayıncıları sayesinde oldukça iyi iş çıkartan radyo kanalını dinleyenlerde bu durumdan oldukça memnun. Eğer aynı istikrar ile devam ederse ilerleyen zamanlarda adını daha çok duyacağız gibi görünüyor.

Hadımköy'ün şimdilik herhangi bir radyo frekansı bulunmamaktadır. Ancak ilerleyen zamanlarda bir frekansa sahip olacağı hakkında kesin bilgiler bulunmuyor. Dolayısıyla Hadımköy FM dinlemek için internete ihtiyacınız olacaktır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Hadımköy FM'i takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama kullanarak da istediğiniz yerde Hadımköy FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:+90 (534) 722 18 18
  • Web:www.hadimkoyfm.com
  • Adres:HADIMKÖY/ ARNAVUTKÖY/ISTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/hadimkoyfm/
  • Benzer Aramalar:Hadımköy Fm