Habertürk Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Habertürk Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Hepimizin aşina olduğu Habertürk Radyo İstanbul merkezli ve Ciner grubu bünyeisnde yer alan bir radyo kanalıdır. Türkiye'de radyo haberciliği olarak en iyi radyo kanallarından bir tanesi olan Habertürk Radyo 90.4 frekansında yayınlarını sürdürmektedir. Ülkemizde bulunan en kaliteli gazetecileri ve habercileri bünyesinde bulunduran Habertürk Radyo yayınlarında dinleyicilere gün içerisindeki haberleri kesintisiz bir biçimde sunmaktadır.

Hepimizin bildiği gibi Habertürk TV ve Habertürk gazetesi ülkemizde en çok okunan ve izlenen yayınlarıdır. Habertürk radyo ise bu programlarla paralel olarak ilerleyen bir yapıya sahiptir. Habertürk Radyo'da sadece haber yayınları yapılmaktadır. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde gün içerisinde yaşanan olaylar Türk halkına radyo aracılığıyla aktarılmaktadır.


Habertürk Radyo Dinle

Habertürk gibi büyük bir kuruluşun radyo yayınlarında gazetecilik ve habercilik konusunda deneyimli ve başarılı kişiler yer alıyor. Fatih Altaylı, Elif Şafak, Murat Bard .akçı, Nihat Bengisu Karaca gibi isimlerin yer aldığı yayınlarla dinleyicilerin gündemden kopmaması sağlanıyor. Ayrıca tüm Türkiye'nin izlediği 'Teke Tek' ve 'Cansu Canan ile Öteki Gündem' gibi programların yayınları Habertürk Radyo'da paylaşılmaktadır.

Habertürk radyoyu canlı dinlemek için İstanbul bölgesinde 90.4 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun haricinde Turksat 4A uydusundan takip edebilirsiniz. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Habertürk Radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Habertürk uygulamasını kullanarak telefonunuzla dilediğiniz yerden Habertürk Radyosuna ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 312 218 50 00
  • Web:www.haberturkradyo.com.tr
  • Adres:Söğütözü Cad. SİM İş Merkezi No:14/C Beştepe/ANKARA
  • Facebook:www.facebook.com/HaberturkRadyo/
  • Twitter:www.twitter.com/HaberturkRadyo
  • Benzer Aramalar:Habertürk Radyo