Gürdek FM


Oy: 4.33333 Toplam oylayan: 1
Gürdek FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gürdek FM yayın hayatını sonlandırmıştır. 


Gürdek FM, Bartın'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı karışık tarzda müziklere yer vermektedir. Radyoculuk denilince her ne kadar akıllara ilk olarak karasal yayınlar gelse bile Gürdek FM'in herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır ve sadece internet üzerinden yayınlarını sürdürmektedir.

Gürdek FM'in yayınlarını dinlemek için internet erişimine ihtiyacınız olmaktadır. Günümüzde internet en önemli iletişim araçlarından bir tanesine geldiği için Gürdek FM'e her yerden erişim sağlamak mümkündür. Gürdek FM, Bartın'ın Arıt ilçesinden yayın yapmaktadır. Batı Karadeniz'de yer alan radyo kanalının en büyük dinleyici kitlesi de Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır.

Gürdek FM, yayınlarında pop müzik, oyun havası, yöresel müzik, arabesk ve fantezi tarzı gibi pek çok farklı müzik tarzına yer vermektedir. Dolayısıyla oldukça geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Geniş yayın yelpazesi sayesinde farklı müzik tarzlarını dinleyicilerine sunmaktadır.


Bartın'ın Radyosu; Gürdek FM

Gürdek FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Her ne kadar karasal yayına sahip olmasa bile büyük bir profesyonellikle yayınlarını sürdürmektedir. Karasal yayın yapan radyo kanallarının teknik kısmı gibi bir zorluğa sahip olmasa bile teknik ekibinin sunduğu çalışmalar ile kesintisiz ve net bir ses kalitesiyle Gürdek FM yayınlarını sürdürmektedir.

Gürdek FM'de paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek günün her saatinde yayın yapmaktadır. Sadece internet üzerinden yayın sunan radyo kanalı yayın tarzıyla oldukça fark yaratmaktadır.

Gürdek FM'in karasal yayını olmadığı için herhangi bir frekansa sahip değildir. Dolayısıyla sadece internet üzerinden erişim sağlanmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gürdek FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında telefonunu mobil uygulama yükleyerek istediğiniz yerden Gürdek FM'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.gurdekfm.org
  • Facebook:fb.com/gurdekfm
  • Twitter:twitter.com/gurdekfm
  • Benzer Aramalar:Gürdek FM