Gurbetçi FM


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Gurbetçi FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gurbetçi FM, Denizli'nin yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Herhangi bir tarz üzerinde yoğunlaşmayan radyo kanalı genel olarak pop, slow, arabesk, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği gibi tarzlara yer vermektedir. Böylece her kesime hitap etmeyi hedefleyen bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda Gurbetçi FM'in Denizli'de karasal yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayınının Denizli'de olmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Denizli'de bulunmaktadır, ancak internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Gurbetçi FM, başka ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız için müziklerimizi takip etmesini sağlayan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda karışık tarzdaki yayın içeriğiyle herkese hitap etmektedir.


Denizli'nin Radyosu Gurbetçi FM

Gurbetçi FM 1993 senesinde kurulmuş bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana yayınlarını kesintisiz sürdürmeyi başarmış bir radyo kanalıdır. 2017 senesinde el değiştiren radyo kanalı, dinleyicilerinin istekleri doğrultusunda bir yayın sunmaya başlamıştır. Dinleyicinin taleplerine göre programlar tekrardan düzenlenmiştir. Aynı zamanda yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılar ile en kaliteli yayınları sunmayı hedeflemektedir.

Gurbetçi FM'in Denizli'de karasal yayını olduğunu belirtmiştik. Denizli bölgesinde Gurbetçi FM dinlemek için 105.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gurbetçi FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Gurbetçi FM uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman Gurbetçi FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0(258) 518 34 82
  • Web:http://www.gurbetcifm.com
  • Adres:Yukarı Mahalle Eski Belediye Sokak No:1 Kat:3 D:304 Acıpayam / DENİZLİ
  • Facebook:https://www.facebook.com/GurbetciFm/
  • Benzer Aramalar:Gurbetçi FM