Güney Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Güney Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Güney Radyo, Adıyaman'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak genellikle Türk halk müziği ve türkü yayını yapan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Güney Radyo, Adıyaman'da karasal yayına sahiptir ve bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Güney Radyo'nun karasal yayını Adıyaman'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi burada yer almaktadır. Ayrıca Güney Radyo internetten sunduğu yayınları sayesinde dünyanın her yerinden kolaylıkla erişilebilmektedir. Türk halk müziği ve türkü severler için Güney Radyo en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.


Adıyaman'ın türkü radyosu; Güney Radyo

Güney Radyo, ADIYAMAN GÜNEY RADYO TV VE YAYINCILIK A.Ş bünyesinde yer almaktadır. 1994 senesinde kurulan Güney Radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Güney Radyo, tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır.

Güney Radyo'nun Adıyaman'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Adıyaman'da Güney Radyo dinlemek için 93.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Güney Radyo'yu dinleyebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza Güney Radyo uygulamasını yükleyerek istediğiniz yerden Güney Radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 (416) 2138570
  • Web:www.guneyradyo.net
  • Adres:GÖLEBATMAZ CADDESİ BELEDİYE KARŞISI KAT 4 ADIYAMAN
  • Benzer Aramalar:Güney Radyo