Gün FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Gün FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gün FM, Afyonkarahisar'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan radyo kanalı 7/24 yayınlarını sürdürmektedir. Gün FM yayınlarını karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda tüm Afyonkarahisar halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Gün FM'in yayınları Afyon'dan gerçekleştiği için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca Gün FM'in yayınları karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın akışına sahiptir.

Gün FM yayınlarını daha çok Türk halk müziği üzerine kurmuştur. Bunun yanında Türk sanat müziği, pop müzik ve özgün müzik tarzındaki şarkılara da yer vermektedir. Gün FM sadece müzik yayını yapmamaktadır. Bunun yanında haber programlarına, kültür ve tartışma programlarına da yer vermektedir. Böylece sadece bir müzik kutusu olmak yerine halkın gözü, kulağı olmayı seçmiştir.


Gün FM; Afyon'un radyosu

Gün FM, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi olmasıyla beraber en kaliteli şekilde yayın yapmak için çalışmaktadır. Her ne kadar radyoculuğun önemi günümüzde azalmış olsa bile Gün FM büyük bir disiplinle yayınlarını devam ettirmektedir.

Gün FM'in senelerden beri yayın yapan radyocuları sayesinde en kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Oldukça profesyonel bir yayın ekibine sahip olan radyo kanalında düzenlenen radyo programları dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Gün FM'in sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de iyi işler ortaya koymaktadır. Radyoculuk konusunda oldukça geniş bir ekipmana sahip olan radyo kanalı tüm Afyon'a karasal yayın hizmeti vermektedir. Aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem internet yayınlarını hem de karasal yayınlarını kesintisiz bir şekilde sağlamaktadır.

Gün FM'in Afyon'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Afyon'da Gün FM dinlemek için 99.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gün FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Gün FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:(272) 214 53 7
  • Web:https://www.gunfm.net
  • Adres:Cumhuriyet Mahallesi, Davulcuoğlu İş Merkezi, 03030 Merkez/Afyonkarahisar
  • Facebook:https://www.facebook.com/gunfm999
  • Benzer Aramalar:Gün FM