GRT FM


Oy: 3.33333 Toplam oylayan: 1
GRT FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

GRT FM yayın hayatını sonlandırmıştır.


GRT FM, Gaziantep'ten yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak Türk sanat müziği yayını yapan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Sanat müziği severler için en uygun frekanslardan bir tanesidir. Aynı zamanda GRT FM'in Gaziantep bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır.

Gaziantep'e Türk sanat müziğini sevdiren radyo kanalı burada büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları ile tüm dünyaya hitap etmektedir. Türk sanat müziği konusunda en iyi yayınlardan bir tanesine sahip olan GRT FM, Gaziantep'de en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olarak yayın hayatına devam etmektedir.


24 Saat Sanat Müziği

GRT FM, tüm gün sanat müziği yayını yapan bir radyo kanalıdır. Bundan dolayı yayınlarında '24 saat sanat müziği' sloganını kullanmaktadır. Ülkemizde sanat müziği severler GRT FM'i takip edebilir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli sanat müziğini dinleyicilerine sunmaktadır.

GRT FM'in Gaziantep'de karasal yayını olduğundan bahsetmiştik. Gaziantep'de GRT FM dinlemek için 94.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak GRT'in canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında GRT FM'in mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden dilediğiniz zaman GRT FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 342 230 36 36
  • Web:www.grt.com.tr
  • Adres:Güvenevler Mahallesi, Güvenevler Mah. 29063 Nolu Sk. No:18 AY Plaza, 27100 Şehitkamil/Gaziantep
  • Facebook:https://www.facebook.com/GRTFM/
  • Benzer Aramalar:GRT FM