Gözde FM Yalova


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Gözde FM Yalova

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gözde FM, Yalova'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayınları karışık tarzda ilerlemektedir. Ağırlıklı olarak Türkçe pop müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda arabesk, fantezi ve Türk halk müziği türünde yayın yapmaktadır ve Yalova'da karasal yayına sahiptir.

Gözde FM'in karasal yayınının Yalova'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet yayınlarıyla tüm dünyadan ulaşılabilmektedir. Özlem FM'in yayın içeriği karma tarzda olduğu için hemen hemen her kesime hitap etmektedir. Özellikle pop müzik dinleyicileri için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.


Yalova'nın Radyosu; Gözde FM

Gözde FM, Yalova'nın ilk radyo kanallarından bir tanesidir. 1995 senesinde kurulan radyo kanalı günümüze kadar kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Yalova için önemli kanallardan bir tanesi olan Gözde FM büyük bir disiplin içerisinde çalışmaktadır. Aynı zamanda profesyonel ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Gözde FM'in Yalova'da karasal yayını bulunduğunu yazımızın başında belirtmiştik. Yalova ve çevresinde Gözde FM dinlemek için 103.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gözde FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Gözde FM'i kullanabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:226 813 09 49
  • Web:http://gozdefm.com.tr
  • Adres:Cumhuriyet Cad. Torun İşhanı No:13/13 Yalova Merkez / Türkiye.
  • Facebook:https://www.facebook.com/YalovaGozdeFm/
  • Twitter:https://twitter.com/yalovagozdefm
  • Benzer Aramalar:Gözde FM