Gözde FM Sinop


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Gözde FM Sinop

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gözde FM, Sinop'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Sinop halkına karasal yayın hizmeti sunan Gözde FM'in yayın tarzı ise ağırlıklı olarak pop müzikten oluşmaktadır.

Gözde FM'in yayın merkezi Sinop'da yer aldığından dolayı en fazla dinleyiciye bu çevreden hitap etmektedir. Ayrıca internet üzerinden düzenlediği yayınları sayesinde Sinop haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Pop müzik severler için tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmektedir.

Sinop'un önemli radyolarından bir tanesi olan Gözde FM, pop müzik konusunda oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Geçmiş zamanlardan beri dillerden düşmeyen şarkıları yanında en güncel ve popüler olan şarkılara da yer vermektedir. Pop müzik konusunda müthiş bir müzik keyfi sunan radyo kanalı dinleyicileriyle en iyi şarkıları paylaşmaktadır.


Gözde FM; Sinop'un Radyosu

Gözde FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmış olan bir radyo kanalıdır. Bölge halkı tarafından en sevilen radyolardan bir tanesi olan Gözde FM büyük bir disiplin içerisinde yayınların sürdürmektedir. Gözde FM ilkeli ve saygılı yayınları sayesinde bölgenin en güçlü radyolarından bir tanesi haline gelmiştir.

Gözde FM, Sinop'un eski radyo kanallarından bir tanesi olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Türk geleneklerine ve Türkçe'mize oldukça önem veren radyo yayıncılarının düzenlediği radyo programları oldukça eğlenceli bir şekilde dinleyiciye ulaşmaktadır. Aynı zamanda Gözde FM'de paylaşılan şarkılar özenle seçilip dinleyiciyle buluşmaktadır.

Gözde FM'in teknik ekibi de kendi alanından en iyilerden bir tanesidir. Hemen hemen Sinop'un tamamına karasal yayın imkanı sunan radyo kanalı aynı zamanda teknolojiyi de yakından takip etmektedir. teknolojinin gelişmesiyle beraber radyoculuk donanımları da değişti. Gözde FM'de yenilikçi yapısıyla stüdyosunda teknolojik ekipmanlara yer verdi.

Gözde FM'in Sinop'a karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Sinop'da Gözde FM dinlemek için 102.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gözde FM' canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Gözde FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.


  • Telefon:0368 261 52 54
  • Adres:Meydankapı Mah. Kalyon Aralığı Sok. Sinop Merkez, Sinop
  • Benzer Aramalar:Gözde FM