Gözde FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Gözde FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gözde FM, Kayseri'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak arabesk müzik olan radyo kanalında aynı zamanda Türk halk müziği ve slow müzik gibi farklı tarzlardaki müziklere de yer vermektedir. Aynı zamanda Kayseri'de karasal yayına sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Gözde FM, Kayseri'de karasal yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Arabesk müzik ülkemizde en çok dinlene müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için oldukça geniş bir dinleyici kitlesini bünyesinde barındırmaktadır.


Kayseri'nin Arabesk Radyosu; Gözde FM

Gözde FM, Kayseri'nin en değerli radyolarından bir tanesidir. Ülkemize özgü müzik tarzı olan arabesk müzik dinleyicisi oldukça fazladır. Genelde aşk, dert, keder gibi konuları barındıran arabesk müzik en zor anlarda çoğu kişiye dost olmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Gözde FM'in Kayseri'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kayseri'de Gözde FM dinlemek için 103.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gözde FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Gözde FM'e erişebilirsiniz.

  • Telefon:0352 232 43 84
  • Web:http://www.kayserigozdefm.com
  • Adres:Taşhan iş hanı kat.8 Melikgazi, Kayseri, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/gozdefmkayseri/
  • Twitter:https://twitter.com/kayserigozdefm
  • Benzer Aramalar:Gözde FM