Gönül Türküleri


Oy: 2 Toplam oylayan: 1
Gönül Türküleri

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gönül Türküleri, Karnaval grubuna ait olan bir radyo kanalıdır. Adından anlaşılacağı üzere türkü yayını yapan bir radyo kanalıdır. Anadolu'nun 4 bir yanından türkü paylaşımı yapan türkü kanalı en sevilen türküleri paylaşmaktadır. Türkü ülkemizde her kesime hitap eden bir müzik türüdür. Aynı zamanda türkü Aandolu'ya ait olan bir türdür.

Ülkemizde en çok dinlenen türlerden bir tanesi olan türküler halk şiirlerinin ezgi halinde söylenmesiyle ortaya çıkıştır. Aynı zamanda çoğu türkünün sahibi bilinmediği için anonim olarak kalmıştır, ancak günümüze kadar taşınmıştır. Türküler, kültürümüzün en önemli parçalarından bir tanesidir. Ülkemizde eski zamanlardan bu yana dünyaca ünlü pek çok halk ozanı bulunmaktadır.


Türkünün doğru adresi Gönül Türküleri

Gönül Türküleri radyo kanalı Karnaval gurubunda yer aldığı için her yönüyle kalitesini hissettirmektedir. Ülkemizde radyoculuk konusunda en iyilerden bir tanesi olan Karnaval ekibi yaptığı işi büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Aynı zamanda Gönül Türküleri radyo kanalının tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde en kaliteli türküler özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Gönül Türküleri kanalı herhangi bir frekans yayınına sahip değildir, ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gönül Türküleri radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında farklı türkü kanallarına da göz atabilirsiniz. Aynı zamanda Karnaval'ın mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Gönül Türküleri radyosunu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:https://karnaval.com/radyolar/gonulturkuleri
  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Benzer Aramalar:Gönül Türküleri