Gönül FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Gönül FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gönül FM, Kahramanmaraş'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde dinleyicilerine hizmet veren radyo kanalı aynı zamanda Kahramanmaraş'a karasal yayın da yapmaktadır. Bunun yanında bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi olan Gönül FM'in yayın tarzı ise dini programlardan oluşmaktadır.

Gönül FM'in yayın merkezi Maraş'ta yer adlığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden de yayın hizmeti veren radyo kanalı Kahramanmaraş haricindeki bölgelerden de dinlenebilmektedir. Dini radyo dinlemek için Gönül FM'i tercih edebilirsiniz.

Gönül FM, dini programlarının yanında kültürel ve toplumsal konular hakkında da programlara da yer vermektedir. İlkeli yayınlarıyla radoy programlarını devam ettiren radyo kanalı bilgilendirici programlarıyla ilgi çekmektedir. Aynı zamanda haber programları sayesinde bölgesindeki ve ülke genelindeki gelişmeleri dinleyicilerine ulaştırmaktadır.


Gönül FM;Kahramanmaraş'ın Sesi

Gönül FM kurulduğu günden beri dinleyicileriyle buluşmaktadır. Oldukça geniş bir kitleye yayın yapan Gönül FM dini ve tasavvufi konularda bilgilendirici programlara yer vermektedir. Radyoculuk konusunda oldukça disiplinli çalışan radyo kanalı aynı zamanda Türk örf ve geleneklerine de sahip çıkmaktadır.

Gönül FM uzun senelerden beri yayın yaptığı için radyoculuk konusunda deneyimli bir ekibe sahiptir. Radyo programlarının kalitesinden de anlaşılacağı üzere yayıncılar dinleyicilerin talepleri doğrultusunda yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Gönül FM eski zamanlardaki gibi radyo tiyatrosuna da yer vermektedir.

Gönül FM'in teknik ekibi de çalışmalarını sürdürmektedir. Kahramanmaraş'ın neredeyse tamamına karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanlara da önem vererek ses kalitesini de yukarıda tutmaktadır. Aynı zamanda hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinde sağladığı yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicisiyle buluşturmaktadır.

Gönül FM'in Kahramanmaraş'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kahramanmaraş'da Gönül FM dinlemek için 94.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gönül FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Gönül FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0344 232 05 00
  • Web:http://www.gonulfm.com.tr
  • Adres:Şeyh Adil Mah. Refet Efendi Cad.
  • Facebook:https://www.facebook.com/gonulradyo
  • Benzer Aramalar:Gönül FM