Gold FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Gold FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gold FM, Kırklareli'den yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Kırklareli'de karasal yayın yapmaktadır. Yayın tarzı olarak ise Türkçe pop müzik ve nostaljik şarkılara yer vermektedir.

Gold FM, Kırklareli'den yayın yaptığından dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgede ulaşmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yürüttüğü yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında yayın tarzıyla fark yaratarak dinleyicileri kendisine bağlamayı da başarmıştır.

Gold FM, kaliteli yayınlarıyla oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Her ne kadar diğer radyo kanallarına göre yeni bir radyo kanalı olsa bile oldukça sevilmiştir. Türkçe popun sevilen ve popüler şarkılarını paylaşan radyo kanalı aynı zamanda 60'lar, 70'ler ve 80'lerin dillerden düşmeyen şarkılarını paylaşmaktadır.


Gold FM; Kırklareli Radyosu

Gold FM, 2015 senesinde Kırklareli'de kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir yayın içeriği sunmayı başaran radyo kanalı Kırklareli'nin önemli radyo kanallarından bir tanesi olan Soylu Medya grubunun bünyesinde bulunmaktadır. Kurulduğu günden beri disiplinli bir şekilde çalışan radyo kanalı kısa süre içerisinde en bilinen radyolar arasına girmeyi başarmıştır.

Gold FM, diğer Soylu Medya Grubundan olan Soylu FM ve Melodi FM ile kardeş yayınlar sunmaktadır. Dolayısıyla güçlerini birleştirmiş olan radyo kanalları oldukça kaliteli bir yayın akışına imza atmaktadır. Radyoda yayınlanan programlarında da kaliteden ödün vermemektedir. Aynı zamanda geniş müzik arşivi sayesinde en iyi şarkıları dinleyicileri ile paylaşmaktadır.

Gold FM teknik anlamda da güçlü bir altyapıya sahiptir. Kırklareli ve çevresine karasal yayınını ulaştıran radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun için stüdyosunda teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Bu sayede dinleyicisine kaliteli ve sorunsuz bir radyo yayını sunmaktadır.

Gold FM'in Kırklareli'den yayın yaptığından bahsetmiştik. Kırklareli'de Gold FM dinlemek için 104.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gold FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Gold FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:+90 288 512 82 00
  • Web:http://www.soylufm.com.tr/
  • Adres:Atatürk Mahallesi 75. Sokak No: 25, Babaeski 39200
  • Facebook:https://www.facebook.com/Gold-FM-Lüleburgaz-1514365428883696/
  • Benzer Aramalar:Gold FM