Göksun FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Göksun FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Göksun FM, Kahramanmaraş'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği Türkçe pop ve slow müzik olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen kanallardan bir tanesidir. Aynı zamanda Kahramanmaraş'da karasal yayını bulunan radyo kanalında tüm gün boyunca kesintisiz yayın yapılmaktadır.

Karasal yayınının Kahramanmaraş'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yapılan yayınlar ile tüm dünyaya sesini duyurmaktadır. Pop müzik ağırlıklı bir yayına sahip olsa bile aynı zamanda Türk halk müziği ve türkü gibi müzik tarzlarına da yer vermektedir.


Kentin Radyosu; Göksun FM

Göksun FM, farklı tarzlardaki yayın içeriği ile her kesime hitap eden bir radyo kanalıdır. Oldukça renkli bir programa sahip olan Göksun FM, bölgenin en değerli radyo kanallarından bir tanesidir. Uzun senelerdir karasal yayınını sürdüren Göksun FM, büyük bir disiplin içerisinde yayınlarına devam etmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli içeriği sunmaktadır.

Göksun FM'in Kahramanmaraş'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kahramanmaraş'da Göksun FM dinlemek için 98.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Göksun FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Göksun FM'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 (344) 714 28 38
  • Web:http://goksunfm.net
  • Adres:Cumhuriyet Mah. Kandilli Caddesi-Göksun/Kahramanmaraş
  • Facebook:https://www.facebook.com/goksunfm
  • Twitter:https://twitter.com/goksunfm
  • Benzer Aramalar:Göksun FM