Giresun FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Giresun FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Giresun FM, adından da anlaşılacağı üzere Giresun'da yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği Türkçe popüler müzik olan radyo kanallında ağırlıklı olarak pop müzik paylaşımı yapılırken aynı zamanda gündemde olan farklı tarzdaki yeni şarkılara da yer verilmektedir. Ülkemizdeki popüler müzikleri takip etmek için Giresun FM en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Giresun FM'in, Giresun bölgesinde karasal yayına sahip olmaktadır. Karadeniz bölgeisnde yer alan radyo kanalının en büyük dinleyici kitlesi burada bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Giresun FM, tüm gün boyunca sunduğu kesintisiz yayınlarıyla Giresun halkına en kaliteli müzikleri sunmaktadır.


Giresun'un radyosu; Giresun FM

Giresun FM, kurulduğu günden bu yana 7/24 yayınlarıyla bölgede en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Gündemdeki popüler, yeni çıkan ve eskilerden bu yana dillerden düşmeyen şarkıları dinlemek için Giresun FM'i tercih edebilirsiniz. Bunun yanında tecrübeli ve başarılı yaıyn ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesi sayesinde en kaliteli şarkılara yer vermektedir.

Giresun FM'in, Giresun ve çevresinde karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Giresun'da Giresun FM dinlemek için 102.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Giresun FM'i canlı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamaları kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Giresun FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:90 454 212 95 95
  • Web:https://www.kanal28.com.tr
  • Adres:HACI SİYAM MAHALLESİ KUŞKONMAZ SOKAK NO.:2 Giresun
  • Facebook:https://www.facebook.com/Giresun-FM-1025-28giresunfm-275569955898626/
  • Benzer Aramalar:Giresun FM