Gimsa FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Gimsa FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gimsa FM, Ankara'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Günün her saatinde yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda Ankara'nın en sevilen radyolarından bir tanesi olan Gimsa FM aynı zamanda Ankara halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında karışık bir yayın akışına sahiptir.

Gimsa FM, Ankara'dan yayın yaptığı için en fazla dinleyiciye bu bölgede ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanından karışık bir yayın tarzına sahip olduğundan geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.

Gimsa Radyo, radyoculuğu oldukça önemseyen bir kurumdur. Gün içinde verdiği hizmetler sayesinde kendine has bir dinleyici kitlesine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarıyla kalitesini ortaya koymaktadır. Ayrıca radyoda paylaşılan tarzlar pop, slow, türkü, arabesk ağırlıklıdır.


Gimsa Radyo; Ankara'nın Radyosu

Gimsa Radyo, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti vermektedir. İlkeli ve saygılı yayınlarıyla kendi çizgisinde yayın yapan radyo kanalı reklamlara da önem vermektedir. Gimsa Radyo'ya reklam veren firmalar hem doğru kitleye ulaşmaktadır hem de marka değerlerini bir adım ileri taşımaktadır.

Gimsa Radyo uzun senelerden beri radyoculuk sektöründe bulunduğu için tecrübeli bir yayın kadrosuna sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarda dinleyicilerin taleplerine de önem verilmektedir. Aynı zamanda Gimsa Radyo'da paylaşılan şarkılar özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Gimsa Radyo'nun Ankara'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'da Gimsa Radyo dinlemek için 90.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gimsa Radyo'yu takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Gimsa Radyo'ya ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 312 270 08 50 – 0 312 269 93 00
  • Web:www.gimsaradyotv.com.tr
  • Adres:ATATÜRK MAH. ANKARA CAD. NO: 4 SINCAN / ANKARA
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoGimsa/?ref=br_rs
  • Benzer Aramalar:Gimsa FM