Gerede FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Gerede FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gerede FM, Bolu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın hizmeti veren radyo kanalı karışık tarzda yayın yapmaktadır. Genelde hareketli müziklere yer veren radyo kanalı aynı zamanda Bolu'ya karasal yayın hizmeti de vermektedir. Bunun yanında bölgenin sevilen radyolarından bir tanesidir.

Gerede FM'in yayın merkezi Bolu'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi batı Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Gerede FM'i Bolu haricindeki bölgelerden de takip edebilirsiniz. Karışık tarzda bir yayın akışına sahip olan radyo kanalı hemen hemen her kesime hitap etmektedir.

Gerede FM'in yayınlarında genellikle hareketli müzikler paylaşılmaktadır. Gündemde olan yeni şarkılar başta olmak üzere en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır. Pop müzik konusunda ise en iyi şarkıları dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır.


Gerede FM; 'Bölgenin en iyi radyosu'

Gerede FM, diğer radyo kanallarına göre daha yeni sayılabilecek bir radyo kanalıdır. Buna rağmen oldukça kaliteli yayınlar sunan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Gerede FM yayınlarında "bölgenin en iyi radyosu" gibi iddialı bir slogan kullanmaktadır.

Gerede FM yeni bir radyo kanalı olmasına rağmen oldukça profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Gerede FM'de düzenlenen radyo programlarıyla Türkçe'ye ve geleneklerimize verilen değeri gözler önüne sermektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Gerede FM'in sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de alanında oldukça başarılıdır. Tüm Bolu'ya karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesini sunmak için teknolojik ekipmanlardan faydalanmaktadır. Gerede FM teknik ekibi sayesinde hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Gerede FM'in Bolu'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Bolu'da Gerede FM dinlemek için 92.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Gerede FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Gerede FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0374) 311 3472
  • Web:http://www.geredemedyatakip.com.tr
  • Adres:Seviller Mh. Cumhuriyet Cad. 14/G Gerede/BOLU
  • Facebook:https://www.facebook.com/Gerede-Medyatakip-Gazetesi-Çığrılı-Medya-Grup-374067939371632/
  • Benzer Aramalar:Gerede FM