Genç ve Fit


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Genç ve Fit

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Genç ve Fit radyosu, Karnaval grubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayınlarının genel içeriği yabancı pop, elektronik müzik ve hit müzikten oluşmaktadır. Hedef kitlesi olarak daha çok fitness ile uğraşan kişileri belirlemiştir. Genelde fitness yapan kişiler sporun yanında müzik dinlemektedir. Bu müzikler çoğunlukla hareketli ve elektronik müziklerden oluşmaktadır.

Spor yapan kişiler hem eğlence için hem de motivasyon için müziği bir araç olarak kullanmaktadır ve kendilerine özel liste hazırlamaktadır. Ancak Genç ve Fit radyosu sayesinde böyle bir şeyle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Çünkü Genç ve Fit radyosunun yayın ekibi tarafından özenle hazırlanan hip-hop, rap, elektronik müzik ve yabancı pop müzik şarkıları sizin için çok iyi bir seçenek olacaktır.


Fit Kalanların Radyosu; Genç ve Fit

Genç ve Fit radyosunun Karnnaval grubunda yer almasından dolayı kalitesi sonuna kadar hissedilmektedir. Her ne kadar hedef kitlesi spor yapan insanlardan oluşan bir radyo kanalı olsa da yabancı hit müziklerden ve elektronik müzikten hoşlanan kişiler için oldukça tatmin edici bir içeriğe sahiptir. Bu özelliğiyle tüm Türkiye'ye hitap eden bir yayın içeriğine sahiptir.

Genç ve Fit radyosu herhangi bir karasal yayına sahip değildir, ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Genç ve Fit radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber Karnaval'ın resmi web sitesinden en son yayınlanan 10 şarkıya ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karnaval uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden Genç ve Fit radyosunun canlı yayınına erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/gencvefit
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/GencVeFit/
  • Twitter:https://twitter.com/gencvefit
  • Benzer Aramalar:Genç ve Fit