Genç FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Genç FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Genç FM, Balıkesir'de yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği Türkçe hit müzik olan radyo kanalında ağırlıklı olarak pop müzik paylaşımı yapılmaktadır. Balıkesir bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı 1993 senesinde kurulmuştur ve 2009 senesinde  MARMARA YAŞAM RADYO, TELEVİZYON REKLAMCILIK, YAYINCILIK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. tarafından satın alınmıştır.

Karasal yayınından ötürü en çok Balıkesir bölgesinde dinlenen radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Ülkemizdeki en popüler, güncel ve yeni çıkan müzikleri takip etmek için en iyi seçeneklerden bir tanesi Genç FM olacaktır. Radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdüren radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.


Balıkesir'in Popüler Radyosu; Genç FM

Genç FM, 1993 senesinden bu yana yayınlarını sürdüren bir radyo kanalıdır. Bu geçen süre içerisinde büyük bir yok kat eden radyo kanalı aynı zamanda teknolojinin gelişmesiyle beraber kaliteli bir yayın sunmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli müzikleri dinleyiciye sunmaktadır.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Genç FM'in Balıkesir bölgesinde radyo yayını bulunmaktadır. Balıkesir'de Genç FM dinlemek için 98.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Genç FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca Genç FM uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden Genç FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0266 713 6823
  • Web:https://www.gencfm.com.tr
  • Adres:Paşakent Mah. 1053 Sok. Altan Sitesi D blok No:9 Bandırma
  • Benzer Aramalar:Genç FM