Genç Arabesk FM


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Genç Arabesk FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Genç Arabesk FM 1990 senesinden beri yayın hayatını sürdüren bir radyo kanalıdır. Adından anlaşılacağı üzere arabesk ve fantezi müzik tarzında müzik yayını yapmaktadır. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın yapan Genç Arabesk radyosu özenle yayınlarını devam ettirmektedir. Arabesk müzik severlerin dinlediği radyo kanalı oldukça başarılı işlere imza atıyor.

Tecrübeli ve başarılı bir ekibe sahip olan Genç Arabesk radyo kanalı uzun senelerdir yayınlarını sürdürüyor. Radyo yayını konusunda oldukça çalışkan olan bu radyo kanalı özenle hazırladığı listeleri yayınlamaktadır. Bu özenle hazırlanan liste dinleyicilerle paylaşılıyor ve oldukça beğeniliyor. Gündemde olan arabesk ve fantezi müzik türündeki her türlü şarkıya denk gelebilirsiniz.


Genç Arabesk FM

Arabesk müzik kültürümüzün bir parçasıdır. Aynı zamanda en çok dinlenilen müzik tarzından bir tanesidir. Arabesk genel olarak dert, keder ve aşk konulu şarkılardan oluşmaktadır. Kendine özgü bir tonu vardır ve duyulduğunda direkt olarak anlaşılır. Psikolojik olarak zor durumlardayken çok dinlenen bir müzik tarzıdır. Kimileri içinse arabesk müzik tarzından ziyade yaşam tarzı haline gelmiştir.

Genç Arabesk FM radyosunun web sitesini kullanarak istek gönderebilirsiniz. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Genç Arabesk FM radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber Genç Arabesk FM radyosunun hem iOS hem de Android platformlarında uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanarak dilediğiniz yerde canlı olarak yayını takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:Whatsapp: +995558671138
  • Web:www.gencarabeskfm.com
  • Facebook:www.facebook.com/gencarabeskfm/
  • Twitter:twitter.com/gencarabeskfm
  • Benzer Aramalar:Genç Arabesk FM