Gebze FM


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Gebze FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Gebze FM, Kocaeli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın tarzı arabesk-fantezi müzik olan radyo kanalında kesintisiz bir şekilde müzik yayınları devam etmektedir. Aynı zamanda Gebze FM'in Kocaeli bölgesinde karasal yayınları bulunmaktadır ve Gebze ve çevresinde en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayının Kocaeli'nde olmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi burada bulunmaktadır, ancak internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya sesini duyurmaktadır. Arabesk müzik yayını yapan radyo kanalı kendi alanında en iyilerden bir tanesidir. Ülkemizde arabesk müzik en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için oldukça ilgi toplanmaktadır.


Kocaeli'nin Sesi Gebze FM

Gebze FM radyoculuk konusunda en iyi radyolardan bir tanesidir. Tüm gün boyunca profesyonel bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı aynı zamanda büyük bir disiplin içerisinde radyoculuğa tutunmaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle beraber en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır.

Gebze FM'in Kocaeli bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kocaeli'de Gebze FM dinlemek için 95.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi ziyaret ederek Gebze FM'in canlı yayınlarına ulaşabilirsiniz. Bunun dışında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Gebze FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:radyogebzefm.com
  • Telefon:0(262) 744 60 66
  • Web:radyogebzefm.com
  • Adres:KOCAELİ/GEBZE
  • Facebook:facebook.com/gebzeefem
  • Benzer Aramalar:Gebze FM