Furkan Radyo


Oy: 2 Toplam oylayan: 1
Furkan Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Furkan Radyo, Kayseri merkezli olan bir radyo kanalıdır. Kayseri'de 98.0 frekansında yayın yapan radyo kanalı dini yayınlar yapmaktadır. Özellikle Kayseri'de çok dinlenen radyo kanalı tüm Türkiye'de sevilerek takip edilmektedir. İslami bilgilerin yer aldığı radyo kanalı işinin hakkını vererek yayınlarını sürdürmektedir.

Radyonun içeriği genel olarak ilahilerden oluşmaktadır. En çok dinlenen ilahilerin listesi büyük bir özenle hazırlandıktan sonra dinleyicilere sunulmaktadır. Furkan Radyo dinleyicileri ise bu yayınları severek takip etmektedir. Radyo'da görev alan yayıncıların geçmiş zamanlardan bu yana edindikleri tecrübeleri sayesinde tüm gün boyunca yayınlar kaliteli bir şekilde devam etmektedir.


Dini yayınların adresi Furkan Radyo

Furkan Radyo'da gün içerisinde yapılan yayınların büyük bir kısmı ilahilerden oluşmaktadır. Ancak zaman zaman eğitici ve öğretici programlara da yer verilmektedir. Bununla beraber radyoda paylaşılan sohbetler ile dinleyicilere doğru bilgiler verilmektedir. Dini açıdan oldukça değerli olan radyo kanalı tüm Kayseri ve Türkiye tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Furkan Radyo dinlemek için Kayseri bölgesinde 98.0 frekansını kullanabilirsiniz. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Furkan Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Network Yazılım tarafından hazırlanmış olan Furkan Radyo aplikasyonunu kullanarak dilediğiniz yerde Furkan Radyo'ya erişebilirsiniz ve yayınları dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0352 222 90 32
  • Web:http://www.furkanradyo.com
  • Adres:Camikebir Mah. Park Blv. 4 Melikgazi, Kayseri
  • Facebook:https://www.facebook.com/groups/244196599095873
  • Benzer Aramalar:Furkan Radyo