Fresh FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Fresh FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Fresh FM, Kahramanmaraş'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Kahramanmaraş bölgesinde karasal yayın yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyolardan bir tanesi haline gelmiştir.

Fresh FM'in karasal yayını Maraş'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Kahramanmaraş harici bölgelerden de dinlenebilmektedir. Karışık tarzda olan yayın akışı sayesinde oldukça büyük bir kesime hitap etmektedir.

Fresh FM'in yayınları karışık tarzda ilerlediği için her yaştan dinleyiciye sahiptir. Genellikle pop müzik yayını yapan radyo kanalı bir çok değerli sanatçımızı sizlerle buluşturmuştur. Yayınlarını en kaliteli bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyen radyo kanalı bu çizgisinden şaşmamaktadır.


Kahramanmaraş'ın Radyosu; Fresh FM

Fresh FM, Nisan 2002 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı tüm hızıyla yayınlarını sürdürmektedir. Yayınlarında dinleyicilerinin taleplerini göz önünde bulunduran radyo kanalı dinleyicilerden aldıkları istekleri de radyo da yayınlamaktadır.

Fresh FM'in tecrübeli yayıncıları tarafından düzenlenen programlarıyla en kaliteli yayınlara eşlik edebilirsiniz. Bunun yanında bu programlarla keyifli sohbetlere eşlik edebilirsiniz. Ayrıca radyoda yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Fresh FM'in teknik ekibi de işinde en iyilerden bir tanesidir. Tüm Kahramanmaraş'a karasal yayın hizmeti veren radyo kanalında ses kalitesi de en üst seviyede tutulmaktadır. Aynı zamanda hem karasal yayın üzerinden hem de internet üzerinden yapılan yayınlarında dinleyicilerine kesintisiz bir şekilde yayın akışı sunmaktadır.

Fresh FM'in Kahramanmaraş'da karasal yayın sahip olduğundan bahsetmiştik. Kahramanmaraş'da Fresh FM dinlemek için 99.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Fresh FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Fresh FM dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0344 224 11 11
  • Web:http://www.radyofresh.com
  • Adres:İsmetpaşa mahallesi trabzon caddesi özel idare iş merkezi kat:4 No:36 Kahramanmaraş/Merkez
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyofreshh/
  • Benzer Aramalar:Fresh FM