Frekans FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Frekans FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Frekans FM, Ordu'dan yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının genel olarak yayın tarzı Türkçe pop müzik türünde yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Ordu'dan karasal yayın yapan hizmeti vermektedir ve bölgede en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Karasal yayınının Ordu'da ter almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Ordu'da yer almaktadır. Aynı zamanda Ordu haricindeki dinleyicilerine de internet üzerinden yayın hizmeti vermektedir. Frekans FM'in yayın tarzı pop müzik olduğu için oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Frekans FM'in yayın kalitesinden dolayı Ordu'nun en sevilen kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Frekans FM'in yayınlarında hem hit müziklere hem de eskilerden bu zamana kadar dillerden düşmeyen şarkılara yer vermektedir. Ordu'nun en önemli kuruluşlarından bir tanesi olan Frekans FM yayınlarına tüm hızıyla sürdürmektedir.


Frekans FM; Ordu'nun radyosu

Frekans FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmüştür. Frekans FM, yayınlarında "bu şehir bizimle dans ediyor" sloganını kullanmaktadır. Sloganının hakkını veren radyo kanalı paylaştığı hareketli müzikleriyle tüm Ordu'nun kalbini çalmaktadır.

Frekans FM köklü bir radyo kanalı olduğu için oldukça profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Türkçeye ve geleneklere bağlı olan radyo kanalında düzenlenen radyo programlarıyla dinleyicilere hem keyifli sohbet hem de en kaliteli şarkıları sunmaktadır. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek radyoda paylaşılmaktadır.

Frekans FM'in teknik destek ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Tüm Ordu'ya karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalında aynı zamanda en iyi ses kalitesinde yayın yapmak için çalışılmaktadır. Aynı zamanda hem karasal yayın üzerinden hem de internet üzerinden sunduğu radyo yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Frekans FM'in Ordu'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ordu'da bölgesinde Frekans FM dinlemek için 91.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Frekans'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama aracılığıyla Frekans FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • Benzer Aramalar:Frekans FM