Fon Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Fon Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Fon Radyo, Malatya'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı bölgenin en çok dinlene kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Aynı zamanda Malatya bölgesine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı ağırlıklı olarak Türk halk müziği tarzında yayın yapmaktadır.

Fon Radyo'nun yayın merkezi Malatya'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinde sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden erişim sağlanabilmektedir. Fon Radyo özellikle Türk halk müziği severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi haline gelmiştir.

Fon Radyo Malatya'nın sevilen radyolarından bir tanesidir. Anadolu'nun sesini yansıtan radyo kanalı özgün müzik ve Türk halk müziği gibi tarzlarda yayın yapmaktadır. Tüm bunların yanında Malatya'nın ve ülkemizin genel olarak gün içesinde yaşanan olayları dinleyicileriyle paylaşmaktadır.


Fon Radyo; Malatya'nın Radyosu

Fon Radyo 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Oldukça köklü bir tarihe sahip olan Fon Radyo kurulduğu günden beri yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmeyi başarmıştır. Yayınlarında Türkçe'mize hem de geleneklerimize sahip çıkan yayıncılar sayesinde oldukça kaliteli yayınlar ortaya çıkmaktadır.

Fon Radyo, 20 seneyi aşmış bir radyo kanalı olduğu için oldukça tecrübeli bir kadroya sahiptir. Yayınlarında bu tecrübesini ortaya koyan radyo kanalı bölgede en çok dinlenen radyolardan bir tanesi haline gelmiştir. Aynı zamanda Fon Radyo'da paylaşılan şarkılar profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Fon Radyo'nun teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Hemen hemen Malatya'nın tamamına karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerine en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınları kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine ulaştırmayı başarmıştır.

Fon Radyo'nun Malatya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Malatya'da Fon Radyo dinlemek için 101.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Fon Radyo'yu dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Fon Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: +90 542 601 31 86
  • Adres:Şavata Apt 18, Milli Egemenlik Cd., Malatya Merkez
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyofon101.0
  • Benzer Aramalar:Fon Radyo