FM 23


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
FM 23

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

FM 23, Elazığ'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde 7/24 yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel olarak yayın tarzını karışık tarzdaki şarkılarla ilerlemektedir ancak türkülere biraz daha fazla ağırlık verilmektedir. FM 23, Elazığ'da karasal yayın hizmeti de sunmaktadır ve bölgenin en iyi radyo kanallarından bir tanesidir.

FM 23'ün karasal yayını Elazığ'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi Doğu bölgesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Elazığ haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilir. Karışık tarzdaki yayınları sayesinde hemen hemen herkese hitap eden bir yayın akışına sahiptir.

FM 23 günün farklı saatlerinde farklı tarzdaki yayınları sayesinde pek çok dinleyici edinmiştir. Karışık tarzdaki şarkılara ve tüm türkülere bu radyo kanalından ulaşabilirsiniz. En iyi yayıncılarla, en kaliteli seslerle ve en iyi şarkılarla mükemmele yakın bir radyo yayını sunmaktadır. Birbirinden değerli yayıncıları sayesinde kaliteli sohbetlere dahil olabilirsiniz.


FM 23, Elazığ'ın Radyo Kanalı

FM 23, 1993 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın yapan radyo kanalı  Doruk Radyo Yayın ve Yapımcılık A.Ş. bünyesinde yer almaktadır. Elazığ'ın ilk radyo kanallarından bir tanesi olan FM 23, bölgenin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

FM 23'ün yayınlarını sağlayan teknik ekibi de çalışmalarına ara vermemektedir. Tüm Elazığ'a karasal yayın hizmeti sunan teknik ekibi sayesinde en iyi ses kalitesine sahip yayınlarını dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda hem karasal yayın üzerinde hem de internet yayınlarında kesintisiz bir yayın akışı sunmaktadır.

FM 23 kanalının yayıncıları da işini büyük bir profesyonellik ile yönetmektedir. Günün farklı saatlerinde, farklı yayıncılar tarafından sunulan yayınlarıyla hem kaliteli programlar hem de en iyi şarkılar dinleyiciler ile buluşmaktadır. Dinleyicilerin talebi doğrultusunda yayın yapan radyo kanalı için en önemli ölçü birimi dinleyicilerin geri dönüşüdür.

FM 23 radyosunun Elazığ'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Elazığ'da FM 23 kanalını dinlemek için 88.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak FM 23'ü canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra akıllı telefonunuza mobil uygulama yükleyerek FM 23'ü istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0424 237 50 02
  • Web:http://www.radyofm23.com/iletisim
  • Adres:Cumhuriyet Mahallesi, Şht. Korg. Hulusi Sayın Blv. No:35, 23190 Elâzığ Merkez/Elazığ
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyofm23/
  • Benzer Aramalar:FM 23