Filiz FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Filiz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Filiz FM, Muş'un yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca radyoda kesintisiz bir şekilde yayın yapan Filiz FM, bölgenin en çok dinlenen radyolarından biri haline gelmiştir. Ayrıca Muş bölgesine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzda müziklerden oluşmaktadır.

Filiz FM'in yayın merkezi Muş'da yer aldığından dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgede sahiptir. Aynı zamanda internet üzerinde sunduğu yayınları sayesinde farklı bölgelerden dinleyicilere de sesini duyurmaktadır. Filiz FM'in yayın içeriği karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Filiz FM, Muş'un en sevilen radyolarından bir tanesidir. Yayınlarını ilkeli ve seviyeli bir şekilde sürdüren radyo kanalı yayına başladığı günden bu yana çizgisini bozmadan devam etmiştir. Aynı zamanda Türk örf ve adetlerine önem gösteren radyo kanalı doğru bir Türkçe ile birbirinden kaliteli programlara yer vermektedir.


Filiz FM; Muş'un Radyosu

Filiz FM 25.05.1995 tarihinden bu yana kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine radyo hizmeti vermektedir. Filiz FM karışık tarzda yayın yapsa bile ağırlıklı olarak Türk halk müziğine ve arabesk müziğe yer vermektedir. Bunun yanında zaman zaman slow ve pop müzik gibi farklı tarzlara da yönelmektedir.

Filiz FM 20 seneyi aşkın bir süredir yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Bu tecrübesini radyoda düzenlenen programlarda belli eden radyo kanalı kaliteden ödün vermemektedir. Aynı zamanda Filiz FM'de yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçildikten sonra dinleyicilere sunulmaktadır.

Filiz FM'in teknik ekibi de oldukça başarılıdır. Eski bir radyo olmasıyla beraber büyük bir müzik arşivine sahiptir. Aynı zamanda Muş'un hemen hemen tamamına karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Ayrıca hem karasal yayınlarını hem de internetten yürüttüğü yayınlarını dinleyicisine sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Filiz FM'in Muş'dan karasal yayın yaptığını belirmiştik. Muş ve çevresinde Filiz FM dinlemek için 96.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Filiz FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Filiz FM'e erişim sağlayabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 436 212 67 46
  • Web:http://www.filizfm.com.tr
  • Adres:Galeria Muş İş Merkezi Kat:4 No:6 Merkez/MUŞ
  • Benzer Aramalar:Filiz FM