Fenomen Rap


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Fenomen Rap

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Fenomen Rap, yalnızca yabancı Rap müzik paylaşımı yapan bir radyo kanalıdır. Sadece internet yayınına sahip olan Fenomen Rap, 2014 senesinden itibaren yayınlarını sürdürmektedir. Fenomen grubunda yer alan bu radyo kanalı kalitesini tüm dinleyicilere hissettirmektedir. Radyoculuk konusunda Türkiye'de önde gelen Fenomen grubunun başarılı işlerinden bir tanesi de Fenomen Rap radyosudur.

Fenomen Rap bünyesinden çalışan tecrübeli ve başarılı kişiler sayesinde yapılan yayınlarda seçilen şarkılar özenle belirlenmektedir. En güncel, popüler ve eski zamanlardan bu yana dillere dolanmış olan yabancı Rap müzikleri paylaşan radyo kanalı işinin hakkını vermektedir. Tabi ki yabancı Rap müzik dinleyicileri için Fenomen Rap radyosunun bu kadar kaliteli olması sevindirici bir durum.


Yabancı Rap'in adresi Fenomen Rap

Hem Türkçe Rap hem de yabancı Rap ülkemizde en sevilen müzik tarzlarından bir tanesidir. Ülkemizde 1990'lı senelerde popülerleşmeye başlayan rap müzik giderek büyük bir kitleyi arkasından sürüklemeyi başarmıştır. Günümüzde rap müzik yapan çok sayıda rapçi bulunmaktadır. Fenomen Rap radyosunda ise en iyi yabancı Rapçilerin şarkıları paylaşılmaktadır.

Fenomen Rap şimdilik sadece internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. İlerleyen zamanlarda karasal yayına geçeceği hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Fenomen Rap radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak dilediğiniz yerde fenomen Rap radyosuna erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0216 474 60 60
  • Web:www.radyofenomen.com
  • Adres:Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade - Üsküdar / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/fenomen.turk
  • Twitter:https://twitter.com/fenomen_turk
  • Benzer Aramalar:Fenomen Rap