Ezgi Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Ezgi Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Ezgi Radyo, Elazığ'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği ağırlıklı olarak Türk halk müziğinden oluşmaktadır. Elazığ'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı Elazığ halkı tarafından en çok tercih edilen radyo kanallarından bir tanesidir. 

Ezgi Radyo, karasal yayınının Elazığ'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Ancak, Ezgi Radyo dinlemek istiyorsanız, Elazığ haricindeki yerlerde internetten sunulan yayınları takip edebilirsiniz. Halkın hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın akışı sunan radyo kanalı tüm hızıyla yayınlarını sürdürmektedir. 

Ezgi Radyo yayınlarının büyük bir kısmında ülkemize ait olan türkülere yer vermektedir. Türkü dinlemek için Ezgi Radyo en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Aynı zamanda farklı tarzlardaki müzikleriyle ve pek bilinmeyen türkülerle yayınlarına renk katmaktadır. Ezgi Radyo; Hayatın ta kendisi

Ezgi Radyo 2003 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. 2008 senesinin Ekim ayından bu yana Yü-Şa Radyo Tv Yayıncılık AŞ  bünyesinde yayın yapmaya başlamıştır. Elazığ için oldukça önemli olan radyo kanalı yayınlarında kalitesinden ödün vermemektedir ve bölgesine hitap eden yayınlara da yer vermektedir. 

Ezgi Radyo'nun teknik ekibi de işini oldukça iyi yapmaktadır. Tüm Elazığ'a ve yakın çevresine karasal yayın imkanı sunmaktadır. Büyük çabalar sonucunda dinleyicilere ulaşan bu yayının hem ses kalitesini en üst seviyede tutmak için hem de kesintisiz bir yayın sürmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Ezgi Radyo'nun teknik yayın ekibi de işinde oldukça iyidir. Radyo'da yapılan programlarda ve yayınlanan şarkılarda kaliteden ödün verilmemektedir. Ezgi Radyo'da paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Ezgi Radyo dinlerken bol bol bağlama sesine denk gelebilirsiniz ve en popüler türkülere eşlik edebilirsiniz. 

Ezgi Radyo'nun Elazığ'da karasal yayın hizmeti sunduğundan bahsetmiştik. Elazığ'da Ezgi Radyo dinlemek için 88.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ezgi Radyo'nun yayınlarını canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak Ezgi Radyo'ya istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. 
  • Telefon:424 238 63 28
  • Web:ezgiradyo.net
  • Adres:Nailbey Mah. Yeşildere Sok. Hakim Şevketbey Apt.No:21 Kat:4 Elazığ, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/ezgi.radyo.elazig/
  • Twitter:https://twitter.com/ezgi_radyo
  • Benzer Aramalar:Ezgi Radyo