Ezgi FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Ezgi FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ezgi FM, Sinop'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın hizmeti sunan Ezgi FM'de gün boyunca karışık tarzda müzikler yayınlanmaktadır. Aynı zamanda tüm Sinop'a karasal yayın hizmeti sunulmaktadır. Ezgi FM, Sinop'un en değerli radyolarından bir tanesidir.

Ezgi FM, Sinop'dan karasal yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi Sinop ve çevresinde yer almaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde karasal yayını olmadığı yerlerden kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Ezgi FM'in yayınları karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın akışın sahiptir.

Ezgi FM'de sadece müziklere değil aynı zamanda bölgedeki ve ülkedeki haberleri de paylaşmaktadır. Oldukça kaliteli bir yayın içeriğine sahip olan radyo kanalı bölgenin en önemli iletişim araçlarından bir tanesidir. Bunun yanında radyoda yayınlanan reklamlarıyla bölgedeki kampanyalardan ve markalardan haberdar olabilirsiniz.


Ezgi Fm; Sinop'un radyo kanalı

Ezgi FM, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyoculuk konusunda oldukça deneyimli olan Ezgi FM, büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Bu disiplinli çalışmasıyla beraber kaliteli yayınlara imza atmaktadır ve tüm hızıyla yayınlarını sürdürmektedir.

Sinop'un köklü radyo kanallarından bir tanesi olan Ezgi FM'in yayın kadrosu profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.Bu yayın ekibi tarafından düzenlenen programlarla hoş sohbetlere eşlik edebilirsiniz. Aynı zamanda Ezgi FM'de yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Ezgi FM'in teknik ekibi de işinde oldukça iyidir. Tüm Sinop'a karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda ses kalitesi olarak en iyi yayını sağlamak için çalışmaktadır. Bununla beraber hem karasal yayın üzerinden sağladığı yayınları hem de internet üzerinden sunduğu yayınları kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Ezgi FM'in Sinop'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Sinop'da Ezgi FM dinlemek için 105.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ezgi FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak Ezgi FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0505 809 54 40
  • Adres:Zincirli kuyu mahallesi Adliye sokak No 103/27 Boyabat, Sinop, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/Ezgi-FM-1879885162238208/
  • Benzer Aramalar:Ezgi FM